V termínu od 15. 6. do 29. 6. 2024 čerpáme dovolenou. Přijaté a schválené objednávky do pátku 14. 6. 2024 do 13:30 vyřídíme ještě téhož dne, všem ostatním objednávkám se opět začneme věnovat od 1. 7. 2024. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné letní dny.

Reliéfní razítko Shiny ELR Extra Long, stolní + prodloužené

Kód: ELR-2
Novinka
Značka: Shiny
2 089 Kč / ks
✔ Skladem
*Rozměr vložky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
*Návrh podle šablony ?
Korektura a číslování ?
Směr vytlačení ?
Umístění reliéfu ?
Můžeme doručit do:
18.06.2024
Možnosti doručení

Prodloužené kvalitní kancelářské reliéfní razítko Shiny ELR Extra Long s hloubkoměrem a zarážkou papíru, které zanechává na papíru jedinečný 3D reliéf. Na ochranu dokumentů před snadným kopírováním a falšováním. Ideální na ražbu listin, knih (ex libris), diplomů, dárkových poukazů, obálek, certifikátů, osvědčení, věrnostních kartiček, vizitek, pro honosný vzhled dokumentů.

Detailní informace

Vyhoda1
Vyhoda2
Vyhoda3

Detailní popis produktu

 


Reliéfní razítko Shiny ELR Extra Long

Velmi robustní dlouhé kancelářské reliéfní razítko řady Extra Long, je dostupné v černé barvě a nabídne mechanizmus z kvalitní pevné oceli, který dokáže umístit reliéf i do větší vzdálenosti od okraje stránky. Maximální velikost otisku je ∅ 50 mm.


  • Pro tuto řadu razítek je doporučená maximální gramáž papíru 220 g/m².
  • Do strojku lze vložit náhradní výměnnou vložku s označením ELR-2.

 

Rady před objednáním

  • Standardně je matrice a patrice vyrobená tak, aby výsledný otisk byl vytlačen směrem nad papír, této variantě se říká EMBOSS. Druhá varianta vytvoří opačný efekt a to vytlačení směrem pod papír, této variantě se říká DEBOSS
  • Zvažte umístění výsledného reliéfu, neboť v jednu chvíli můžete razit jen na jednu stranu papíru. Standardně jsou matrice a patrice natočeny tak, aby bylo možné výsledný reliéf umístit na spodní stranu papíru, ale můžete zvolit výsledné umístění reliéfu na horní, pravou, nebo levou stranu papíru.
  • Dodatečné přikoupení náhradní výměnné vložky umožní rozšířit využití jednoho strojku na další reliéfní grafiku, případně nabídne pestrost při umísťování stejné grafiky na více stran papíru.

Vlastnosti

Největší reliéfní razítko, které jde ještě jednoduše přenést a pak postavit na stůl. Dokáže vytlačit plastický otisk, neboli slepotisk, až 8 cm od okraje papíru (od této vzdálenosti může teprve začínat samotný reliéf).

Prodloužená vnitřní vložka umožňuje umístit reliéf i do větší vzdálenosti od okraje papíru. Pro opakované přesné umístění otisku obsahuje razítko hloubkoměr se zarážkou na papír. Celé razítko je vyrobeno z kvalitní pevné oceli, která zaručuje nadstandardní kvalitu, pevnost a stabilitu. Vytvoří ochranný prvek proti napodobeninám a padělkům.

Použití

Určeno pro použití v kanceláři. Doporučujeme pro značení a zdobení listin, knih (ex libris), diplomů, dárkových poukazů, obálek, certifikátů, osvědčení, věrnostních kartiček, pozvánek, svatebních oznámení, pohlednic, vizitek. Vylepší vzhled jakéhokoliv dokumentu.

Způsob balení 

Kartonový box.

Rady na závěr

Nevíte si při výběru razítka rady? Kontaktujte nás a my už pro Vás vyberme nejvhodnější variantu strojku.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reliéfní razítka
Záruka: 2 roky
Typ razítka: Reliéfní
? Rozměr strojku: 235 x 71 x 119mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

razitka_znacka_shiny_kategorie

 

Razítka Shiny, to je značka dlouholetého výrobce razítek a příslušenství. Sortiment těchto razítek je nabízen v nižší cenové hladině, než konkurenční výrobky, i přesto si zachovává vysokou kvalitu a spolehlivost. Původ této již celosvětové značky je na Taiwanu.