Reliéfní razítko Shiny ED Desk Seal, stolní

Kód: ED-6/5025 ED-8/4141 ED-5/41 ED-7/50 Zvolte variantu
1 129 Kč / ks 1 179 Kč / ks 1 129 Kč / ks 1 229 Kč / ks od 1 129 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
*Rozměr vložky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
*Návrh podle šablony ?
Korektura a číslování ?
Směr vytlačení ?
Umístění reliéfu ?
Možnosti doručení

Větší kvalitní kancelářské stolní reliéfní razítko Shiny ED Desk Seal, které zanechává na papíru jedinečný 3D reliéf. Ideální na ražbu listin, knih, ex libris, diplomů, dárkových poukazů, obálek, certifikátů, osvědčení, věrnostních kartiček, vizitek, pro honosný vzhled dokumentů. Na ochranu dokumentů před snadným kopírováním a falšováním.

Detailní informace

Vyhoda1
Vyhoda2
Vyhoda3

Detailní popis produktu

 


Reliéfní razítko Shiny ED Desk Seal

Velmi elegantní kvalitní větší kancelářské reliéfní razítko řady Desk Seal, je dostupné v černé barvě a nabídne mechanizmus z kvalitní pevné oceli.


  • Pro tuto řadu razítek je doporučená maximální gramáž papíru 170 g/m².
  • U vložky 50 x 25 mm je maximální vzdálenost od okraje papíru ( hloubka) 5 cm.
  • Vyměnitelná vložka je pro řady ES, EM, ED a EG vzájemně kompatibilní. Výměnnou vložku můžete vložit do menší cestovní verze.
  • Kvalitativně a velikostně podobná razítka mají název Trodat Ideal 2

 

Rady před objednáním

  • Standardně je matrice a patrice vyrobená tak, aby výsledný otisk byl vytlačen směrem nad papír, této variantě se říká EMBOSS. Druhá varianta vytvoří opačný efekt a to vytlačení směrem pod papír, této variantě se říká DEBOSS
  • Zvažte umístění výsledného reliéfu, neboť v jednu chvíli můžete razit jen na jednu stranu papíru. Standardně jsou matrice a patrice natočeny tak, aby bylo možné výsledný reliéf umístit na spodní stranu papíru, ale můžete zvolit výsledné umístění reliéfu na horní, pravou, nebo levou stranu papíru.
  • Dodatečné přikoupení náhradní výměnné vložky umožní rozšířit využití jednoho strojku na další reliéfní grafiku, případně nabídne pestrost při umísťování stejné grafiky na více stran papíru.

Vlastnosti

Jde jednoduše postavit na stůl. Dokáže vytlačit plastický otisk, neboli slepotisk. Velmi elegantní reliéfní razítko do kanceláře s možností 4 různých velikostí otisků. Celé razítko je vyrobeno z kvalitní pevné oceli, která zaručuje nadstandardní kvalitu, pevnost a stabilitu. Vytvoří ochranný prvek proti napodobeninám a padělkům.

Použití

Určeno pro použití v kanceláři. Doporučujeme pro značení a zdobení listin, knih (ex libris), diplomů, dárkových poukazů, obálek, certifikátů, osvědčení, věrnostních kartiček, pozvánek, svatebních oznámení, pohlednic, vizitek. Vylepší vzhled jakéhokoliv dokumentu.

Způsob balení 

Kartonový box.

Rady na závěr

Nevíte si při výběru razítka rady? Kontaktujte nás a my už pro Vás vyberme nejvhodnější variantu strojku.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reliéfní razítka
Záruka: 2 roky
Typ razítka: Reliéfní
? Rozměr strojku: 115 x 49 x 50mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

razitka_znacka_shiny_kategorie

 

Razítka Shiny, to je značka dlouholetého výrobce razítek a příslušenství. Sortiment těchto razítek je nabízen v nižší cenové hladině, než konkurenční výrobky, i přesto si zachovává vysokou kvalitu a spolehlivost. Původ této již celosvětové značky je na Taiwanu.