V termínu od 15. 6. do 29. 6. 2024 čerpáme dovolenou. Přijaté a schválené objednávky do pátku 14. 6. 2024 do 13:30 vyřídíme ještě téhož dne, všem ostatním objednávkám se opět začneme věnovat od 1. 7. 2024. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné letní dny.

Pečetní sada Shiny WS-01 motiv dárek a hvězdička + prázdná násada

Kód: WS-01
619 Kč / ks
✔ Skladem
*S výrobou matrice ?
Korektura a číslování ?
Můžeme doručit do:
18.06.2024
Možnosti doručení

Elegantní dárková pečetní sada Shiny WS-01 obsahuje dřevěnou ručku, hotové motivy WSZ-055 hvězdička (hvězda) a WSZ-056 dárek, červenou voskovou tyčinku a prázdnou násadu. Na prázdnou násadu lze vyrobit matrici s vlastním grafickým symbolem o velikosti 20 mm. Set je ideální pro individuální pečetní znak, který využijete při balení dárků, při pečeti dopisů a listin. Motiv lze jednoduše odšroubovat a vyměnit za jiný.

Detailní informace

Vyhoda1
Vyhoda2
Vyhoda3

Detailní popis produktu

 


Pečetní sada Shiny WS-01

Elegantní dárková sada obsahuje dřevěnou ručku, hotové motivy hvězdičky a dárku, červenou voskovou tyčinku a prázdnou násadu. Na prázdnou násadu lze vyrobit matrici s vlastním grafickým symbolem o velikosti 20 mm. Prázdná násada je z kovu a pozlacená.


 

Rady do začátku

  • Doporučené příslušenství je separační poduška, která slouží k naolejování pečetní matrice, takto nanesený speciální olejíček zabrání přilepení vosku do samotného motivu pečeti, což usnadní znovupoužitelnost raznice. Separační poduška má označení: WR-1
  • Instruktážní video je dobrým pomocníkem nejen do začátku:

Vlastnosti

Pečetní motivy mají v průměru 20 mm a šroubují se na dřevěnou ručku. Sadu lze doplnit výměnným motivem z řady WSZ Personal Seal.

Použití

Set je ideální pro individuální pečetní znak, který využijete při balení dárků, při pečeti dopisů a listin.

Příslušenství

Náhradní vosk má označení: WI-01 tradiční červená; WI-02 zlatá; WI-03 stříbrná.

Způsob balení 

Baleno v elegantní papírové krabičce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečetní razítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg
Typ razítka: Pečetní

Podívejte se na příklady použití pečetních razítek SHINY v praxi. Video je taktéž instruktážní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

razitka_znacka_shiny_kategorie

 

Razítka Shiny, to je značka dlouholetého výrobce razítek a příslušenství. Sortiment těchto razítek je nabízen v nižší cenové hladině, než konkurenční výrobky, i přesto si zachovává vysokou kvalitu a spolehlivost. Původ této již celosvětové značky je na Taiwanu.